O nás

PIANOTÉKA JAKUBA ZAHRADNÍKA, skladatele a klavíristy, nacházející se v pražském Braníku, je víc než jen obchod s klavíry. Čeká Vás zde nejen pěkný výběr křídel a pianin, ale i bohatý program. Můžete se zde setkat s osobnostmi klavírního umění tak zblízka, jako nikde jinde. V Pianotéce je také možné domluvit si ladění, opravy, stěhování, výuku, koupit příslušenství a nebo získat mnoho cenných rad a informací. Hlavním cílem je prodávat opravdu kvalitní nástroje se zárukou a propojovat umění hráčů, vyučujících, opravářů i výrobců pian se zájemci o tyto ušlechtilé nástroje a klavírní hru.

PROČ PRÁVĚ MY?

Klavír je nástroj s prakticky nekonečnou životností, jestliže byl vyroben v nejlepší dosažitelné kvalitě. Starší nástroje s potenciálem dlouhodobé životnosti opravujeme podle původních technologických receptur. Takové klavíry od nás mají proto hodnotu řemeslnou i historickou, nejsou zkažené nevratnými neodbornými zásahy. Prodáváme rovněž piana nová a rádi Vám osobně pomůžeme vybrat nejlepší značky a modely pro Váš konkrétní účel, který Vám pomůžeme specifikovat (výběr nástroje z hledisek, která Vás možná nenapadnou). Našimi zákazníky jsou lidé, kteří hledají kvalitu – ať pro své děti, pro profesionální či amatérské využití, pro dobrou investici. Mezi našimi zákazníky jsou vynikající klavíristé, studenti klavírní hry, pedagogové, hudební školy… a spousta lidí, kteří chtějí mít doma smysluplný nástroj.

Jakub Zahradník je předsedou Kruhu klavírníků, varhanářů, stavitelů a restaurátorů klávesových hudebních nástrojů při Asociaci hudebních vědců a umělců (AHUV).

 


ROZHOVORY

  • V PŘÍLOZE ČASOPISU EURO: https://www.esencemag.cz/?p=744
  • V ČASOPISU NAŠE RODINA: http://www.rodinaonline.cz/component/content/article?layout=edit&id=289&Itemid=101

  • VE VĚSTNÍKU PRO ZUŠ:

———————————-

Oč nám jde? shlédněte toto video:

Pianotéka from Jan Senius on Vimeo.